Tvorba webu od 4WORKS

Webové stránky na míru jsou v dnešní době nutnost pro většinu podnikatelů. Tvorba webu je specializací společnosti 4WORKS solutions s.r.o., která pomáhá digitálnímu podnikání a marketingu skrze vývoj aplikací, CRM podnikových systémů, webových stránek a e-shopů. V marketingovém oddělení se zaměřujeme na digitální výkonnostní marketing za pomoci PPC reklamy, kampaní na sociálních sítích, SEO a e-mailových kampaní.

Tvorbu webu chápeme jako celostný projekt, orientovaný na zkušenost zákazníka, kterou vylepšujeme díky správnému uživatelskému rozhraní (UI), intuitivnímu designu a prodejním textům (copywriting). Indexaci nově vytvořených webových stránek podporujeme PPC kampaněmi, díky kterým se zákazníci o stránkách snadněji a rychleji dozví. V dnešní době šablonových webů a e-shopů můžete snadno zaniknout v extrémním ruchu internetu, proto se zaměřujeme na weby na míru a e-shopy s úpravami, které směřují přímo k dané cílové skupině, a tím zvyšuje pravděpodobnost nákupu zboží či objednání služby.

Náš tým se skládá ze zkušených odborníků na tvorbu webů, jejichž zásluhou jsme schopni rozdělit projekt na jednotlivé kategorie (UX, web desing, kódování aj.) a dopodrobna se tak věnovat tvorbě webu na míru vašim požadavkům. Díky tomuto přístupu odpovídají webové stránky funkcím a trendům roku 2020, zejména z hlediska informativního a prodejního.

Zabýváme se také všemi kanály digitálního marketingu, kvůli kterému můžeme snadno zasáhnout cílovou skupinu. PPC reklamy pomáhají novým webům s rychlejší indexací a čekají tam, kde zákazník vyhledává zboží. SEO využíváme k dlouhodobému zvýšení přirozené návštěvnosti a celkovou značku dokážeme efektivně propagovat na sociálních sítích tak, aby o si ji zákazníci pamatovali a nakupovali.

Tvorba webů na míru a digitální marketing jsou pro nás alfou omegou a oborem v kterém vás dokážeme posunout výš.

Internetové připojení na doma od Připojto

PřipojTo je obšírný srovnávač poskytovatelů internetového připojení .V rámci dodávání těch nejkvalitnějších služeb pro vás nabízíme webovou aplikaci na měření rychlosti internetu, která naměří přesnou rychlost přijímaných a odesílaných dat. Poskytujeme také digitální technologické řešení televize přes internet.

Díky velmi dobrým vztahům se společnostmi můžeme nabídnout ty nejvýhodnější tarify pro internet na doma. Zajistíme vám kompletní připojení k internetu, instalaci a zákaznickou podporu 24/7. Jsme 1 na trhu v poskytování připojení k internetu. Naše centrála sídlí v Praze, internet ale poskytujeme po celé ČR a naše technické služby – ať už se jedná o připojení k internetu či televizi přes internet – nabízíme všude stejné.

Ve spolupráci s našimi vyškolenými techniky a poskytovateli internetu víme, kde je jaké připojení k internetu nejvhodnější. Dostupnost internetu zajišťujeme po analýze datové infrastruktury, po zkoušce nejvhodnějších možností pro vás vybereme technicky stabilní a rychlý internet na doma či do společnosti, a to jak internet vzduchem, tak kabelový, v závislosti na kvalitativním stavu kabelů a síle bezdrátového signálu ve vaší lokalitě.

Rychlost internetu nabízíme v poměru vysoké kvality, stability a rychlosti. Při využití měření rychlosti internetu můžete zjistit, jaký je stav vašeho současného připojení k internetu. Za pomoci našeho srovnávače pak můžete porovnat naše tarify internetu na doma.
V rámci digitalizace domácnosti také často nabízíme výhodné balíčky internetu HD na doma + digitální televize přes internet. Za pomoci pevného internetového připojení vám poběží i několik desítek až set HD televizních kanálů, na které nebudete potřebovat anténu ani set-top box.

Vyzkoušejte naše připojení k internetu. Uvidíte, že pro vás máme ty nejlépe optimalizované tarify na připojení k internetu a televizi přes internet.